PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480912}
4,7 4 444
oceny
4,7 10 1 4444
S. Darko
powrót do forum filmu S. Darko

Nie chodzi o treść a o klimat, oglądałem kilka filmów z takim przyjemnym spokojem i fajną muzyką, głównie są to prod USA i zawsze to jakieś peryferia stanów, amerykańskie wiochy, młodzież, słońce, droga, pustkowia i trochę czegoś surrealistycznego? Generalnie miło, kolorowo, i ciekawie :)

ocenił(a) film na 5
Polemonek

http://www.filmweb.pl/film/Kraina+marze%C5%84-2006-267545

aniam_1993

Dzięki wielkie, już scią.., znaczy nabywam :)

Polemonek

Wiem, że stary post, ale jak nie widziałeś to polecam miniserial "Stranger Things".

Pyrogenus

Dzieki juz widzialem, dark osobiscie duzo bardziej mi sie podobal, jak nie widziales to polecam.

Polemonek

Nawet o nim nie słyszałem więc dzięki, dorzucę z takich małomiasteczkowych klimatów Trzynaście powodów, a ostatnio widziałem 1 sezon Fargo, również 1 sezon American Crime Story (Polecam też AHS), już dość dawno Akta Maniskor i ogólnie wszystko co wychodzi w SF w temacie robotyki (czekam na 2 sezon Westworld), kosmosu itp, z dokumentalnych Making the Murder, ze starszych to polecam The Strain. Byłoby tego więcej, ale mam kłopoty z pamięcią, a nieraz po prostu mi się nie chce ;) Pozdro.

Polemonek

zobacz sobie serial Castle rock i Ostre przedmioty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones