PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480912}
4,7 4 444
oceny
4,7 10 1 4444
S. Darko
powrót do forum filmu S. Darko

Całkiem niezły!

ocenił(a) film na 7

Film mnie pozytywnie zaskoczył - mocno surrealistyczny, niepokojący klimat, całkiem ciekawie naszkicowani bohaterowie, choć tylko naszkicowani. Do tego dużo dobrej muzyki od Chemical Brothers po Dead Can Dance i Cocteau Twins. Obejrzałem z przyjemnością.

Jednocześnie trzeba przyznać, że film nie jest tak efektowny jak część pierwsza, tempo dość wolne, brak tej świeżości, zaskakujących pomysłów - fabuła w dużej mierze powtarza schematy z Donniego i w ogóle wydaje się raczej tylko pretekstem do ukazania kolejny raz dziwnych zdarzeń z życia rodziny Darko. Jednak nie zamierzam przesadnie narzekać, dla mnie to jest jeden z tych filmów gdzie liczy się surrealistyczny klimat, a nie treść.

Kuba_64

Wiesz może gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 6
dexinofficial

Jest na Zaq2. pl

Kuba_64

Wiesz gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 7
dexinofficial

Na Allegro jest DVD za 4 zł :) Natomiast chyba tylko w języku angielskim, nie wiem czy był wydany po polsku.

Kuba_64

Dziękuję, szukałem praktycznie wszędzie tego filmu na różnych stronach nawet na torrentach go nie było, ale co mnie dziwi najbardziej na Google Play jest ten film ale pisze że ten film nie jest dozwolony w Polsce czy jakoś tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones