PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 581
ocen
7,7 10 1 209581
7,6 34
oceny krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

wuj oszustwo

ocenił(a) film na 1

Obrzydliwy gniot, filmowe nieporozumienie. Drewniana gra aktorska 88% obsady, bezsensowna fabuła, tragicznie napisane postacie, efekty specjalne to jakaś kpina. Historia w żaden sposób nie angażuje widza, film jest niewyobrażalnie nudny, zmarnowane dwie godziny z życia. Jedynym jasnym punktem jest ścieżka dźwiękowa, to jednak za mało, żeby wynagrodzić obcowanie z paskudztwem jakim jest "Donnie Darko". Jedyną rzeczą gorszą od tego filmu, z jaką miałem styczność, jest
-
-
-
-
-
-
-
-
-
jego fanbase.

użytkownik usunięty
Chryzopraz

To idź Avengersów i innych kosmitów oglądać jak się nie podoba.

ocenił(a) film na 1

Oglądanie The Avengers lub kina sci-fi (do którego zresztą Donnie Darko aspiruje) ma być jakąś obelgą, czy jak? Bo nie rozumiem. Odczuwam przyjemność zarówno oglądając kino ambitne jak i blockbustery. To, czego oczekuję od filmu, to żeby spełnił dobrze swoją funkcję. Wzruszył, zmusił do refleksji, zastanowił, przestraszył, rozweselił lub po prostu dostarczył niezobowiązującej rozrywki. A Donnie Darko niestety jest filmem nudnym, źle zagranym i napisanym - nie spełnia swojej funkcji, chyba, że było nią zmarnowanie czasu widza.

Chryzopraz

Najwyraźniej jesteś upośledzony lub po prostu toczysz żywot małego, żałosego, internetowego trola.
Może masz małego lub jakieś inne kompleksy ?
Tak czy inaczej żal mi ciebie...

ocenił(a) film na 1
grafi71

Dzięki za potwierdzenie mojej wypowiedzi o fanbase DD C: Nie potrafisz podjąć jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji i jedyne na co Cię stać to na dzień dobry wyzywanie od upośledzonych i zakompleksionych. Ile masz lat? xD

Chryzopraz

I kto to mówi ?! Ile to merytoryki w Twojej wypowiedzi było ?!
Jako fan filmu poczułem się osobiście obrażony Twoim wpisem!

A lat mam ponad 40 i już pożałowałem tego co napisałem - dyskusja z idiotą nie ma sensu gdyż sprowadzi cie do swojego poziomu i pobije doświadczeniem ...

ocenił(a) film na 1
grafi71

Masz 40 lat i poczułeś się urażony tym, że ktoś powiedział, że nie podobał mu się film, którego jesteś fanem? No to nieźle xD

ocenił(a) film na 10
Chryzopraz

Za to watchman zasługuje na 10 !?

ocenił(a) film na 1
mpziom

Na 10-tkę i serduszko.

Chryzopraz

jestes po prostu glabem ktory nie zrozumial fabuly. to jest wlasnie jeden z tych filmow ktore rzekomo lubisz ogladac bo sa ambitniejsze.

smutny zywot smutnego hejtera

ocenił(a) film na 1
Serlaleksos

kurde, co? xD

zrozumialem fabule, była denna, przykro mi

a stopień skomplikowania nie przesądza o jakości czegokolwiek

Chryzopraz

Dobre stwierdzenie "stopień skomplikowania nie przesądza o jakości czegokolwiek" świetny argument którego można użyć w odpowiedzi na debilne komentarze typu "nie zrozumiałeś fabuły" albo "jesteś za głupi na ten film". Osobiście mi się podobał 6,5/10 nie ma co podejmować dyskusji nikogo nie przekonasz do tego ,że film ssie jak i nikt ciebie nie przekona ,że film jest dobry ile osób tyle opinii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones