PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 498
ocen
7,7 10 1 209498
7,6 33
oceny krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

Jakie są różnicą między zwykłą wersją, a reżyserską?
Z tego co niektórzy piszą, to reżyserska jest znacznie gorsza, bo "mówi" wszystko i nie ma pola do interpretacji.
Jestem właśnie po obejrzeniu wersji reżyserskiej i jestem ciekaw, czy warto ponowić obejrzenie filmu tym razem w wersji zwykłej.

ocenił(a) film na 9
Vamadas

No w sumie to sobie odpowiedziałeś. Zwykła wersja nie jest tak 'łatwa' i nie domawia tak wielu rzeczy jak reżyserska, przez co można film zinterpretować na kilka różnych sposobów. 'Reżyserska' za to w pewien sposób narzuca jedną ideę na wyjaśnienie wszystkich zjawisk.

RobertSolski

Twoja odpowiedź niewiele pomaga. Nadal nie wiem którą wersją obejrzałam. Może ktoś napisać szczegółowo czym różni się jedna od drugiej?

ocenił(a) film na 9
littlelinkinquar

Nie odpowiadam na Twoje pyt. tak jak chciałaś, przepraszam... ale sprawdź czas trwania filmu: wersja kinowa 1g53min , w. reżyserska ok 2g09min. Chodzi o to, że nie chce mi się trochę pisać różnic :P ale też po co sobie psuć zabawę, nie lepiej najpierw samemu rozkminić temat? Na pewno też wersja reżyserska nie miała lektora ale to oczywiste.

ocenił(a) film na 9
littlelinkinquar


littlelinkinquar zobacz http://film.org.pl/dir_cut/donnie_darko.html

ocenił(a) film na 9
bambus370

nie mogę znaleźć nigdzie wersji rezyserskiej, gdzie można ją obejrzec?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones